اصل سوالات آزمون رغبت توانایی

از جمله مواردی که قبل از انتخاب رشته پایه نهم باید توسط دانش آموزان انجام گیرد آزمون های رغبت و توانایی برای پایه نهم است.این آزمون ها در راستای شناخت دانش آموزان از توانایی ها و علاقه مندی های آن ها برگزار می شود تا بتوانند با شناخت بیشتر بهتر نسبت به خود به انتخاب رشته اقدام نمایند.

موجود

پرداختی: 2,900 تومان

توضیحات محصول

دانش اموز گرامی  میتوانید سوالات آزمون رغبت و توانایی ( هدایت تحصیلی) را در پایان همین مطلب خرید کنید

دانش آموزان با مطالعه و بررسی این سوالات قبل از آزمون می توانند تک تک گزینه ها را بررسی نموده و برای آن پاسخ دقیق تری ارائه دهند. لذا توصیه می کنم این آزمونها را دانلود نموده و پرینت نمایید و با بررسی تک تک آنها از میزان توانایی و رغبت خود به رشته ها و مشاغل مختلف کاملا آشنا شوید.من به عنوان مشاور توصیه می کنم حتی پاسخهای خودتان را قبل از آزمون دقیقا مشخص نموده و در کاغذ ثبت نموده و در حین آزمون پاسخ را انتقال دهید.توصیه می کنم دانش آموزان پایه نهم حتما این فایل را تهیه نموده و مطالعه نمایند.

 

محتویات داخل بسته : اصل سوالات آزمون رغبت و توانایی

توضیحات:

دانلود آزمون رغبت پایه نهم جهت هدایت تحصیلی شما کاربران گرامی میتوانید آزمون رغبت پایه نهم جهت هدایت تحصیلی را با بهترین کیفیت ازسایت خریداری نمایید.برای این کار روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید.

نکات مهم.

۱دوستان عزیز پس از پرداخت وجه لینک دانلود به شما نمایش داده می شود وهمچنین یک لینک دانلود دیگر به ایمیل شما ارسال می گردد.

۲تمام محصولات فروشگاه  به صورت فایل دانلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ این محصول، همان لحظه قادر به دریافت محصول خواهید بود.

۳جهت پرداخت مبلغ این محصول شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، و میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی،مبلغ محصول را پرداخت نمایید


نظرات

جمشید
98/9/13 ساعت 9:9

دیدگاه برای تست

جمشید
98/9/13 ساعت 9:46

دیدگاه برای تست

نام:
رایانامه:
پیام: