جوش سر به سر میلگرد یا فورجینگ

فورجینگ چیست ؟ جوشکاری فورجینگ (به انگلیسی: Forge welding) یک روش جوشکاری در فلز است.که در آن پس از حرارت دادن به دو بخش متصل شونده تا دمایی بسیار زیاد و سپس چکش کاری یا پرس دو قطعه روی هم این دو قطعه را در هم ادغام یا باصطلاح فورج می‌کند.امروزه مهمترین کاربرد آن در اتصال سر به سر میلگرد است.

موجود

پرداختی: 7,950 تومان

توضیحات محصول

 

دیگر دوران وصله میلگرد به صورت پوششی و روی هم قرار دادن ( اورلب ) به سر رسیده و در ساخت و ساز های نوین به جای پرت میلگرد در وصله پوششی ، از روش های جایگزین استفاده میکنند . یکی از این روشها ، جوش سر به سر میلگرد یا فورجینگ می باشد در ادامه با این روش بیشتر آشنا می شویم :
•فورجینگ چیست ؟
•جوشکاری فورجینگ (به انگلیسی: Forge welding) یک روش جوشکاری در فلز است.که در آن پس از حرارت دادن به دو بخش متصل شونده تا دمایی بسیار زیاد و سپس چکش کاری یا پرس دو قطعه روی هم این دو قطعه را در هم ادغام یا باصطلاح فورج می‌کند.امروزه مهمترین کاربرد آن در اتصال سر به سر میلگرد است.
با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این مقاله را که دارای 14 اسلاید بهمراه تصاویرمربوط به تکنولوژی فورجینگ است را به صورت فایل پاورپوینت در اختیار داشته باشید.

 


نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: