دوره جامع جادوی سئو
- 10%

دوره جامع جادوی سئو

دوره جامع جادوی سئو

موجود

قیمت محصول: 55,000 تومان

پرداختی: 49,500 تومان

توضیحات محصول

وقتی قرار است واقعا در کسب و کار شما تغییرات جادویی رخ دهد نیاز است که بهترین سئو را در میان رقبای خوب بدست آورید و به صفحه اول قانع نباشید بلکه در 3 نتیجه اول باشید!

در دوره جامع جادوی سئو شما فقط نیاز دارید که یک وب سایت داشته باشید! قدم های بعدی را در این دوره خواهید آموخت. اگر هنوز وب سایت ندارید می توانید با تهیه دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کمتر از یک روز وب سایت خود را راه اندازی کنید و به شرکت کنندگان دوره جامع جادوی سئو بپیوندید.

در دوره جامع جادوی سئو شما باید تبدیل به یک سئو کار ماهر شوید و بتوانید روی هر کلمه ای که دلتان می خواهد به صفحه اول بیایید!

این دوره از مباحث اولیه که آشنایی با موتورهای جستجو و نحوه کار آنها می باشد شروع می شود و در ادامه به اصول اولیه سئو می پردازد. در جلسات بعدی به تنظیمات سئو سایت، تولید محتوا، نقش شبکه های اجتماعی در سئو و نکات کلیدی مهم در سایت برای موتورهای جستجو می پردازد.

اما تقریبا از اواسط جلسه مباحث اصلی دوره شروع خواهد شد که قطعا هر فردی در این دوره را شگفت زده خواهد کرد زیرا این مباحث تجربیاتی هستند که در سئو فارسی با گوگل کسب شده است و شاید در جای دیگری نتوان آنها را اینطور دقیق و شفاف در کنار هم پیدا کرد.

 

در این دوره چه چیزی می آموزید؟

 

جلسه اول: مباحث مقدماتی سئو و اصطلاحات تخصصی

جلسه دوم: هاست، دامنه و اهمیت سرعت بالای سایت

جلسه سوم: انتخاب پورتال، بررسی وردپرس در سئو و کلمات کلیدی مناسب

جلسه چهارم: شبکه های اجتماعی و تنظیمات تخصصی فضای میزبانی

جلسه پنجم: نحوه تولید، بازاریابی و طراحی استراتژی های تولید محتوا

جلسه ششم: بازاریابی محتوا و مباحث تخصصی تولید محتوا

جلسه هفتم: ثبت در موتور های جستجو و آموزش کامل وبمستر تولز

جلسه هشتم: الگوریتم های گوگل

جلسه نهم: لینک سازی خارجی

جلسه دهم: نکات تخصصی سئو

 


محصولات مشابه