رژیم لاغری 30 روزه متاسی
- 10%

رژیم لاغری 30 روزه متاسی

كاهش وزن و تناسب اندام با افزايش متابوليسم بدن

موجود

قیمت محصول: 25,000 تومان

پرداختی: 22,500 تومان

توضیحات محصول

كاهش وزن و تناسب اندام با افزايش متابوليسم بدن   فرمت pdf

رژیم متابولیک بر اساس مصرف غذاهای خاص در زمان مناسب برای افزایش سوخت و ساز بدن بنا شده است

بسیاری از مردم علاقمند به افزایش متابولیسم یا سوخت ساز بدن به عنوان یک استراتژی برای کاهش وزن هستند. رژیم متابولیک ادعا می کد که مصرف غذای خاص در زمان مناسب می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد و باعث کاهش وزن شود.

رژیم متابولیک چیست ؟

چه به دنبال کاهش وزن چند کیلویی با تغییر برای بقیه عمرتان باشید تغییر در روند مصرف سوخت کالری ها در بدنتان میتواند به شما کمک کند. 

معجزه متابولیسم

این رژیم های غذایی به طور کلی بر اساس رژیم غذایی اتکیننز که بر کاهش مصرف کربوهیدرات برای کاهش وزن تکیه می کند بوجود آمده اند. تفاوت بزرگ آن ها در این است که در رژیم متابولیک همه کربوهیدرات ها یکسان نیستند . بسیاری از انواع رژیم های متابولیک شامل کربوهیدرات های پیچیده از جمله غلات کامل ، جو دوسر، برنج قهوه ای هستند ولی مصرف کربوهیدرات های تصفیه شده مانند نان ، آرد و شکر سفید در آن ها ممنوع است.

یکی از بخش های مهم این رژیم غذایی خوردن وعده های غذایی کوچک در طول روز است. به طور معمول ۳ وعده غذیی و ۲ میان وعده که می تواند متابولیسم تان را فعال تر کند. مصرف وعده های غذایی کوچک به صورت مداوم در طول روز به شما کمک می کند که گرسنگی را راحت تر کنترل کنید.

تغییر سوخت و ساز بدن با رژیم متابولیک

بدن شما موادغذایی را به سوخت تبدیل می کند. متابولیسم سریعتر یعنی این که بدنتان سریعتر می تواند مواد مغذی را به سوخت تبدیل کند. داشتن متابولیسم آهسته به این معنی است که بدن شما به جای سوزاندن مواد مغذی را به عنوان چربی دخیره کد.

 

زمانی که انسولین کافی برای تجزیه قند در خون وجود نداشته باشید، کتون ها در بدن تولید می شوند و بدنتان به جای سوزاندن کربوهیدرات از چربی ها استفاده می کند.

روش غلط کالری‌شماری

از روش‌های بسیار مرسوم و قدیمی جهت کاهش وزن؛ شمارش کالری دریافتی و نظارت دقیق بر دریافت میزان کالری است. در حقیقت عمده روش‌های کاهش وزن و بخصوص برنامه‌های کامپیوتری و گوشی‌های هوشمند بر اساس محاسبه میزان کالری مورد نیاز یک فرد و کاهش آن می‌باشد. اگرچه این روش مدت‌ها است در کشورهای جهان جواب خود را پس داده، اما بتازگی در ایران به لطف توسعه ساخت نرم افزارهای هوشمند و دسترسی به اینترنت، مرسوم شده است.

 

1-همه کالری‌ها یکسان نیستند.

2- برچسب حقایق غذایی روی مواد غذایی همیشه درست نیستند.

3- یک نوع ماده غذایی همیشه یک مقدار مشخص کالری ندارد.

4- کالری شماری روشی قدیمی است که بتازگی در ایران مرسوم شده است.

5- غذاها و کالری آنها بطور کامل و در همه افراد مثل هم جذب نمی‌شوند.

6- آیا می‌دانید که چقدر کالری دقیقاً نیاز دارید.

7- تمرکز فقط روی میزان کالری باعث آسیب جسمی و کند شدن متابولیسم میشود.

!!!فقط 24 هزار تومان!!!

رژيمي كه در اختيار شما قرار ميگيرد شامل تمام وعده هاي غذايي كه روزانه استفاده ميكنيم ميباشد تا به راحتي برايتان قابل تهيه باشد  يك رژيم 30 روزه است كه با طبق چينش اصولي باعث افزايش سوخت و ساز شما ميشود در اين رژيم شما دستور انواع دتاكس هاي مورد نياز را دريافت ميكنين و براي نتيجه گيري بايد و حتما عين رژيم عمل كنيد هييييچ گونه جايگزيني بر اساس رژيم هاي كالري شماري جايز نيست و فقط دستور غذايي كه درج شده بايد انجام دهيد ارزش اين رژيم خيلي بيشتر از مبلغ درج شده ميباشد ولي اينجانب براي همراهي و انگيزه تمامي دوستاني كه سلامتيشان برايشان مهم است با مبلغ خيلي كم در اختيارتان قرار دادم
 
نمونه يك روز رژيم:

 

‏‎ناشتا يك ليوان آب ولرم

‏‎صبحانه : خاگينه خرما + يك كف دست نان سنگك+ يك ليوان چاي كمرنگ) بدون قند و شكر)

‏‎ميان وعده : يك ليوان شير+ دو خرما+ يك عدد سيب

‏‎نهار: ٤ قاشق برنج ( ترجيحا كته)+ ٥ قاشق خورش قيمه يا قورمه سبزي( كم چرب)+ نصف ليوان سالاد شيرازي+ يك قاشق آبليمو

‏‎ميان وعده: دو تا خرما + نصف ليوان ماست + نصف ليوان چاي نعنا ( دستور تهيه چاي ها و دتاكس واتر ها اول رژيم آمده)

‏‎شام: يك كف دست نان سنگك+ يك قوطي كبريت پنير كم چرب+ يك عدد گردو+ يك عدد گوجه فرنگي

 


نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: