فارماکوپه USP38

فارماکوپه دارویی USP38

موجود

پرداختی: 50,000 تومان

توضیحات محصول

فارماکوپه امریکا (USP) یکی از معتبرترین مراجع دارویی در خصوص دارو و مواد اولیه دارویی می باشد. نسخه حال حاضر متعلق به از یکم دسامبر 2015  الی 30 آوریل 2016 می باشد.( USP38-NF33)

نسخه های موجود فعلی همگی دارای فرمت PDF هستند که بعضا ممکن است بدلیل اسکن از کتاب کیفیت بالایی نداشته باشند. محصول حال حاضر که بحضورتان معرفی میشود نسخه کمیاب نصبی آن است که در ویندوز XP و ویندوز Seven براحتی نصب و قابل اجرا میباشد.

بعد از نصب، برنامه تحت مرورگری مانند فایرفاکس، IE ، .... اجرا میشود. توصیه میشود برنامه Java Runtime Environment  را نصب کرده باشید. (موتور جاوا در واقع امکان اجرای برنامه ها یا صفحات اینترنتی را که به نحوی از زبان برنامه نویسی جاوا استفاده می کنند را در ویندوز فراهم می کند).

محتویات و فهرست مطالب فارماکوپه براحتی در سمت چپ در دسترس و قابل مشاهده است و توسط این منو ها سریعا به مطلب مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد.( نسخه های PDF این فارماکوپه در سه جلد مجزا ارائه میشود اما در این نرم افزار تمام فارماکوپه یکجا در دید و دسترسی شما خواهد بود). همچنین در کادر جستجو میتوانید کلمات مد نظرتان را بصورت ساده یا پیشرفته جستجو نمایید.


محصولات مشابه

نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: