فایل عملی طراحی سایت مشاوراملاک با php,javascript,

این محصول، یک سایت آماده دانشجویی با موضوع مشاور املاک می باشد که درآن از کدهای php,html, javascript,css استفاده شده است.کاربران این سایت، مشاوران املاک و مردم عام میباشند.

موجود

پرداختی: 500,000 تومان

توضیحات محصول

این محصول، یک سایت آماده دانشجویی با موضوع مشاور املاک می باشد که درآن از کدهای php,html, javascript,css استفاده شده است.کاربران این سایت، مشاوران املاک و مردم عام میباشند که هنگامیکه درسایت عضو میشوند و با نام کاربری ورمزعبورشان واردسایت میشوند نام کاربری آنها دربالای صفحه های سایت نمایش داده میشود و کاربر می تواندبا نام خود ملکش که منزل مسکونی، آپارتمان، زمین یا محل  کارش می باشد را در سایت ثبت کند. همچنین می تواند از طریق دو جستجو طراحی شده در سایت،ملک مورد نظرش را جستجو کند و با صاحب ملک تماس بگیرد. ولی کاربری که در سایت عضو نشود با نام کاربری مهمان فقط میتواند ملک جستجو کند و امکان ثبت ملک برایش نیست. ثبت،ویرایش وحذف اخبار سایت با مدیر یا همان ادمین سایت میباشد.همچنین پیشنهادات، انتقادات و سوالهای کاربران،چه عضوشده چه غیرعضو درصفحه تماس باما قابل نمایش برای مدیر سایت میباشد که مدیر میتواند از طریق ایمیل ثبت شده کاربران در این صفحه پاسخگوی آنان باشد.و صفحه اخبار قابل مشاهده برای همه کاربران میباشد.

این فایل، خود سایت طراحی شده با فایل دیتابیسش می باشد و قسمتی از  پک میباشد که به علت حجم بالای پک به3 فایل تقسیم شده است.با نام های فایل عملی طراحی سایت مشاور املاک با php,javascript,css و فایل کتبی طراحی سایت مشاور املاک با php,javascript,css و  فایل نرم افزارهای موردنیاز و راهنما کار با سایت همراه با بیان نام کاربری و رمز عبور مدیرسایت می باشد.که پیشنهاد اینجانب این است که برای یادگیری کامل هر3 فایل را خریداری کنید


نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: