فرم خام قرارداد پیمانکاری(پيمانکار و کارفرما)

فرم خام قرارداد پيمانکاری با فرمتهای pdf و word. فرم خام قرارداد بين پيمانکار و کارفرما. دانلود فرم خام قرارداد بين کارفرما و پيمانکار. يک نمونه قرارداد.

موجود

پرداختی: 595 تومان

توضیحات محصول

دانلود نمونه فرم خام قرارداد پیمانکاری(قرارداد بين پيمانکار و کارفرما) با فرمتهای ورد و پی دی اف

 

در اين پست نمونه فرم خام قرارداد پیمانکاری(قرارداد بين پيمانکار و کارفرما) با فرمتهای ورد و پی دی اف را با قيمت بسيار ناچيز جهت دانلود خدمتتان قرارداده ايم.

نوع فايلها : فايل WORDو PDF.

حجم فايلها: 67KB

برچسب ها :

فرم خام قرارداد پيمانکاری با فرمتهای pdf و word. فرم خام قرارداد بين پيمانکار و کارفرما. دانلود فرم خام قرارداد بين کارفرما و پيمانکار. يک نمونه قرارداد پيمانکاری با فرمتهای pdf و word. فرم خام قرارداد پيمانکاری با فرمتهای pdf و word. فرم خام قرارداد بين پيمانکار و کارفرما. دانلود فرم خام قرارداد بين کارفرما و پيمانکار. يک نمونه قرارداد پيمانکاری با فرمتهای pdf و word.

توجه مهم خدمت مشتریان عزیز: قیمت این محصول صرفا به درخواست شما عزیزان تاحد زیادی کاهش یافته از آنجاییکه تعداد کمی از عابربانکها تراکنش کمتر از 5000 تومان را ممکن است قبول نکنند، درصورت عدم موفقیت واریز مبلغ با کارت بانک خاصی؛ با کارت بانک دیگری اینکار را انجام دهید. در صورت عدم موفقيت مجددبه شماره 09124952741 پيام دهيد تا در اسرع وقت فايل را در اختيارتان قراردهيم. متشکریم.


نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: