نرم افزار اتوکلیکر
- 25%

نرم افزار اتوکلیکر

پشتیبانی 28 سایت نرم افزاری کم حجم و مفید به منظور انجام کلیک های اتوماتیک، توسط ماوس کامپیوتر شما بر روی نقاطی مشخص از صفحه نمایش است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که احتیاج داشته باشید بر روی قسمتی مشخص از صفحه نمایش، کلیک هایی مداوم را در بازه های زمانی مختلف انجام دهید؟ 25

موجود

قیمت محصول: 75,000 تومان

پرداختی: 56,250 تومان

توضیحات محصول

پشتیبانی 28 سایت

این نرم افزار احتیاج به کد فعالسازی دارد که بعد از خرید داده خواهد شد

نرم افزاری کم حجم و مفید به منظور انجام کلیک های اتوماتیک، توسط ماوس کامپیوتر شما بر روی نقاطی مشخص از صفحه نمایش است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که احتیاج داشته باشید بر روی قسمتی مشخص از صفحه نمایش، کلیک هایی مداوم را در بازه های زمانی مختلف انجام دهید؟ نرم افزاری که  برای شما تدارک دیده ایم، به شما این امکان را می دهد که ضمن تعیین بازه های زمانی مختلف، کلیک هایی اتوماتیک بر روی قسمت مشخصی از صفحه نمایش انجام گیرد.

این نرم افزار به منظور صرفه جوئی در زمان، قادر است کلیک هایی از قبل تعریف شده را به تعداد خاص و در زمان هایی تعیین شده بر روی بخش خاصی از صفحه نمایش انجام دهد، بدون آنکه نیازی به دخالت کاربر باشد. همچنین این برنامه با دارا بودن گزینه های بسیار برای تنظیم، یکی از بهترین برنامه های کلیک خودکار به شمار می رود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن این نرم افزار را  دریافت نمایید.

 

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار  :

– دارا بودن گزینه های متعدد برای تنظیم و شخصی سازی کلیک ها

– امکان تعریف حالت های مختلف برای کلیک های ثابت

– امکان تکرار کلیک در یک منطقه مشخص از صفحه نمایش در بازه های زمانی قابل تنظیم

– امکان تعریف انجام کلیک های خودکار در قسمت مشخصی از صفحه نمایش با رنگ دلخواه

 


محصولات مشابه