ورزش ناشناخته باسابال پاورپوینت

باسابال ورزشی مفرح و نشاط بخش است که با موسیقی محلی آمریکای جنوبی و حرکات نمایشی ترامپولین اجرا می شود

موجود

پرداختی: 4,000 تومان

توضیحات محصول

باسابال ورزشی مفرح و نشاط بخش است که با موسیقی محلی آمریکای جنوبی و حرکات نمایشی ترامپولین، لحظات جذاب و هیجان انگیزی را برای تماشاگران ایجاد می کنند. رشته ی ورزشی باسابال به نوعی والیبالی است که بر روی صفحات بادی و ترامپولین انجام می شود، که در آن دو تیم حضور دارند و بروی یک صفحه ی متحرک بادی برای انداختن توپ در محوطه ی دیگری بازی و امتیاز جمع می کنند. این رشته شبیه سپک تاکرا می باشد
 

یک تور این صفحات را به دو قسمت تقسیم می کند. در رشته ی ورزشی باسابال هر تیم تشکیل شده از سه تا پنج بازیکن است، بازیکن مهاجم بر روی ترامپولین قرار می گیرد و بقیه برای توپ رسانی و دفاع بر روی صفحات بادی اطراف ترامپولین مستقر می شوند و تلاش می کند که توپ را به مهاجمی که دائما بر روی ترامپولین در حال جنب و جوش است برسانند تا توپ را در محوطه ی تیم حریف بنشاند.

درست مانند والیبال مدافعان تیم حریف با ضربه ی ساعد و پا سعی در دفاع توپ دارند تا بتوانند آن توپ را دریافت کنند و با ایجاد موقعیت حمله برای مهاجم، توپ را در محدوده ی امتیاز بنشانند. مهاجم نقش محوری را بازی می کند چراکه با درکنار مهارت های ضربه زنی این بازیکن با دست و پا باید از ضریب هوشی و دید بالایی برخوردار باشد تا بهترین حرکت نمایشی ممکن را جهت کسب امتیاز انجام دهد.


نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: