Code: 10618
0 امتیاز | ثبت امتیاز تایید؟

پکیج آموزش صفر تا صد سایت آمازون

ما در این پکیج شما را با بهترین راه درآمد از اینترنت آشنا می کنیم یعنی کسب درآمد از بزرگترین سایت فروشگاهی جهان یعنی آمازون .

موجود

پرداختی: 200,000 تومان

توضیحات محصول

چگونه حتی زمانی که در خواب هستیم از اینترنت درآمد داشته باشیم؟

بهترین راه کسب درآمد از اینترنت چیست؟ (کاملا واقعی و تست شده)

امروزه اغلب مردم با توجه به پیشرفت تکنولوژی، به دنبال راه اندازی کسب و کاری هستند که در خانه انجام می شود و دیگر نیازی به حضور در اداره و یا شرکت نداشته باشد. اما سوالات زیادی در این خصوص پرسیده می شود:

آیا امکان کسب درآمد اینترنتی وجود دارد؟

چطور می توان از صحت آن مطمئن شد؟

آیا می توان به هر سایتی برای کسب درآمد اعتماد کرد؟

بهترین وبسایت کسب درآمد چیست؟

ساعت کاری آن چقدر است؟

ما در این پکیج شما را با بهترین راه درآمد از اینترنت آشنا می کنیم یعنی کسب درآمد از  بزرگترین سایت فروشگاهی جهان   یعنی آمازون .

ما صفر تا صد کسب درآمد از آمازون را در این بسته به شما آموزش می دهیم.

تنها در وبسایت آمازون آمریکا بیش از 2 میلیون فروشنده در حال کسب درآمد هستند و این عدد همواره در حال افزایش است. بسیاری از شرکت های چینی با تسخیر این وبسایت توانسته اند سهم بسیار بالایی در فروش را از آن خود نمایند. آمازون توانسته با مدیریت دقیق و نظارت بالا بر فروش محصولات، میان مردم به محبوب ترین فروشگاه آنلاین تبدیل گردد.

در هر ثانیه حدود 306 خرید در وبسایت آمازون ثبت می شود و ربات های هوشمند آمازون مسئول پردازش کلیه سفارشات می باشند. این ربات ها به صورت 24 ساعته در خدمت شرکت آمازون هستند. آمازون توانسته در سیزده کشور انبار خود را مستقر سازد و از این رو فروشندگان زیادی با سرمایه گذاری های کلان وارد این عرصه شده اند. شما نیز می توانید به انتخاب خود در یکی از این 13 کشور به عنوان فروشنده فعالیت نمایید. در سال 2017 فروش در آمازون به یکی از موفق ترین شغل های جهان تبدیل شد و بسیاری از افراد توانسته اند نیاز مالی خود را نیز برطرف نمایند. اما آیا ما ایرانیان نیز می توانیم از این درآمد ها سهمی داشته باشیم؟

خبر خوش برای شما هم وطن عزیز اینکه با روشی که ما در این بسته به شما معرفی کرده ایم. حتی امروز با وجود تحریم ها نیز شما می توانید از داخل ایران در سایت بزرگ آمازون فروش داشته باشید و کالای خود را بفروشید. پس تعلل جایز نیست.

دوست من موفقیت همیشه هزینه دارد اگر می خواهید سریع به موفقیت برسید باید هزینه آن را پرداخت کنید.

تذکر: قیمت این محصول در سایتهای دیگر بالای 2 میلیون تومان است


نظرات

احمد
98/4/17 ساعت 9:26

بسیار عالی بود ممنون دوره آربی واقعا فوق العاده است.

نام:
رایانامه:
پیام: