پکیج افزایش قد بعد از سن بلوغ

با انجام این تمرینات دیسکها ستون فقرات و همچنین غضروف هایی که در بازوها و پاها بین استخوانها و ستون فقرات بلندتر شده و در نتیجه موجب افزایش قد میشود با انجام صحیح و مرتب این حرکات بلندی قد تا 15 سانتیمتر صورت خواهد گرفت

موجود

پرداختی: 39,000 تومان

توضیحات محصول

افزایش قد تا سن 40 سال با متدهای گرو تالر داینامیک (بدون دارو،بدون جراحی)

روش گروتالر داینامیک و چگونگی اثرگذاری آن:

طبق تحقیقات به عمل آمده از فیزیولوژی انسان، حدود ۳۵ درصد از قد انسانها توسط ستون فقرات تشکیل می شود
این بدین معناست رفع مشکل در ستون فقرات می تواند به افزایش قد در حدود 6 تا 15 سانتی متر ( 5 اینچ) منجر شود.
دیسک ها بین 24 مهره قرار دارند و وظیفه محافظت از ضربات و شک های بدن بر عهده آن ها است. از طرفی اینکه این دیسک‌ها تا چقدر ضخیم باشد ارتباط مستقیم با دراز بودن ستون فقرات دارد و در نتیجه افزایش ستون فقرات افزایش قد را به همراه دارد.

روش گروتالر داینامیک و افزایش استخوان ها

اگر استخوانی تحت تاثیرات کشیدگی قرار بگیرد و فرد دارای تغذیه مناسبی باشد فرایند تبدیل diaphysis به epiphsis رخ خواهد داد.

از طرفی غضروف هایی در میان هر یک از استخوان های بدن قرار دارد و افزایش این غضروف می‌تواند تا حدود زیادی سبب افزایش قد شود.انجام تمرینات کششی بخصوص گروتالر داینامیک اثرگذاری سریع بر استخوانها و غضروف شده و در نتیجه با افزایش قد همراه است
با انجام این تمرینات دیسکها ستون فقرات و همچنین غضروفی که در بازوها و پاها بین استخوانها و ستون فقرات بلندتر شده و در نتیجه موجب افزایش قد میشود.
با انجام صحیح و مرتب این حرکات بلندی قد تا 15 سانتیمتر صورت خواهد گرفت

جالب است بدانید که این پکیج در سایت بزرگ و جهانی آمازون در حال فروش است

و ما این محصول را با ترجمه به زبان فارسی در اختیار شما قرار داده ایم.

این محصول چه ویژگی هایی دارد؟

این پکیج شامل چه برنامه هایی است؟

این محصول به چه شکل باعث افزایش قد می شود؟

برنامه های تقلبی را که هیچ تاثیری ندارند کنار بگذارید!

با محصول ما نتایج واقعی بگیرید و در طی 12 هفته قدتان را افزایش دهید.

همه ی افراد سودجویی که سعی دارند داروها و مواد شیمیایی خطرناک و بی تاثیر خودشان را بفروش برسانند که جز اثرات جانبی چیزی ندارند فراموش کنید و گول هرکسی که میخواهد با مکمل و قرص ، وعده افزایش قد را به شما بدهد را نخورید.

 

پکیج ما تنها برنامه ای است که تضمین افزایش قد بدون مصرف دارو بعد از چند هفته را به شما خواهد داد و نتایج چشمگیر آن قطعا شما را شوکه خواهد کرد.

اگه چند فاکتور طبیعی و مهم را به درستی کنار هم بگذاریم ، این امکان را بوجود می آورد که قد افزایش پیدا کند. با کنار هم گذاشتن این عوامل راه درست را  به شما نشان می دهد که چطور با ترکیب همه ی فاکتورهایی که برای رشد قد مهم اند ، قدتان را به صورت قابل توجهی افزایش دهید.

این پکیج تنها محصولی است که نشان می دهد بعد از سن بلوغ به چه شکل پتانسیل رشد قدتان را به طور موثری به حداکثر برسانید و با کنار هم گذاشتن چند عامل ساده کنار هم به بالاترین میزان قد ممکن برسید.

 

شکستن باورهای غلط در مورد افزایش قد:

این پکیج به این صورت طراحی شده که 3 باورغلط بزرگ در مورد افزایش قد را از بین ببرد.

 

باور غلط 1:  امکان افزایش قد بعد از سن بلوغ وجود ندارد :

واقعیت این است : دلایلی وجود دارند که فرد در سن بلوغ قدش بیشتر نمی شود ، حالا با دست کاری همین فاکتورها بعد از سن بلوغ می توان پتانسیل رشد را به حداکثر رساند. با انجام کارهای گفته شده در این پکیج  فشار از روی ستون فقرات برداشته شده و باعث رشد قد خواهد شد.

پکیج ما به شما این تضمین را می دهد که در طی 12 هفته قد خود را بین 6 تا 15 سانتی متر افزایش دهید  بدون توجه به اینکه در چه سنی هستید.

باور غلط 2 : قرص ها و مکمل ها می توانند وقتی که شب در خواب به سر می برید قدتان را افزایش دهند :

واقعیت این است: متاسفانه قرص های تقلبی زیادی در بازار هستند که به شما اطمینان میدهند قد را افزایش می دهند ولی جز اثرات جانبی و پشیمانی چیزی باقی نمی گذارند.

هر آنچه برای افزایش قد نیاز هست از جمله مواد غذایی و متد های دیگر همگی در این پکیج می باشد و به شما تضمین میدهیم که قدتان به طور چشمگیری بیشتر شود ولی این نکته را باید بدانید افزایش قد فرایندی نیست که در خواب اتفاق بی افتد بلکه باید به دقت پکیج را خوانده و دنبال کنید.

 

باور غلط 3 : تمرینات قدرتی و بدنسازی مانع رشد قد می شوند :

واقعیت این است : این باور اشتباه است ، تمرینات قدرتی برخلاف این باورغلط ، چون باعث بالا رفتن سطح هورمون رشد در خون می شود بنابراین تاثیر مثبت در رشد قد دارند . بعلاوه تمرینات دیگری هم وجود دارند که در کنار هم باعث تحریک غده هیپوفیز شده و در افزایش قد تاثیر میگذارند.

این پکیج  به راحتی قابل فهم و انجام هست و پله به پله تا رسیدن به قد ایده آل کنار شما است.

 

چه فاکتورهایی این پکیج را از محصولات مشابه متمایز می کند ؟ 

1- رویکرد بی نظیری که نظیر آن را پیدا نمیکنید :

بدون اینکه از رژیم های غذایی پیچیده و نظریه های امتحان نشده استفاده شود ، از فرمول های ساده و متد بی نظیر« گرو تالر داینامیک» استفاده شده که به راحتی می توانید قدتان را افزایش دهید و اعتماد به نفس خودتان را بالا ببرید.

2- نتایج واقعی ، سریع و ماندگار:

این پکیج به صورت حضوری و آنلاین به افراد زیادی کمک کرده است که در عرض 12 هفته تا 15 سانتی متر قدشان بیشتر شود. با کسب نتایج سریع و ماندگار، این پکیج  دیوانه وار عمل کرده و هر کسی را که چالش افزایش قد را انتخاب کند به آرزویش میرساند.به همین دلیل پکیج را با قیمتی بسیار مناسب در این سایت قرار دادیم تا شما نیز از آن استفاده کنید

3- 100 درصد بی خطر و با روش های طبیعی.

4- مناسب برای هر فرد تا سن 40 سال.

5- آموزش ها به آسانی قابل فهم و مراحل به راحتی قابل انجام می باشند.

 

پکیج شامل چه برنامه هایی می باشد؟

1- کتاب جامع و کامل گرو تالر داینامیک به همراه ترجمه ی فارسی

2- بیش از 40 حرکت کششی و برنامه های ویژه افزایش قد

3- کتاب چگونه قد بلند شویم و تغذیه مناسب ویژه افزایش قد

4- تمرینات اختصاصی طول پا

5- فایل صوتی هیپنوتیزم (مدیتیشن)


نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: